Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17.06.24 - 17:37 MarekS: Sekcja rowerowa organizuje przejazd na zakończenie roku w Osiecznie rowerami. Zbiórka chętnych o godz.10 przy przejściu podziemnym na cmentarz
29.05.24 - 6:49 1952basia: Zajęcia z tenisa stołowego do końca czerwca będą się odbywały bez zmian tj w każdy poniedziałek o godz 16, w miesiącu lipcu że względu na wakacje plan zajęć przedstawia się następująco 1lipiec od 11 do 13 seniorzy, 8 lipiec od 11 do 13 seniorzy, 15 lipiec od 11 do 13 seniorzy, dodatkowo w dniach 10 i 11 lipca będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, Zajęcia sa oczywiście bezpłatne,
12.10.23 - 16:07 BasKa: Zmiany w planie zajęć (na stałe) są też umieszczane w zakładce Dla studentów/Aktualny plan zajęć.(dla zarejestrowanych)

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

W dniu 9 lutego 2024 roku wyjeżdżamy do Teatru Wielkiego na Traviatę. Wyjazd z parkingu przy hali Trapez o godzinie 17:00, powrót około godziny 23:00. Wyżywienie we własnym zakresie. Autokar zatrzyma się na Gronowie. 

Zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w dniu 07 lutego 2024r. o godz.12:00  do Teatru  Miejskigo w Lesznie, ul. Narutowicza 69. Prezentację z podróży do Brazylii przedstawi Pani Irena Sierpowska Glapiak.

W Kąciku poetyckim ukazały się nowe wiersze Stasia Woźniczaka

pt: "Szczęśliwe kwiaty", "Rubinowa sukienka", "Pędzel i pióro", "Wśród morskich fal".

Informuję naszych słuchaczy, że w zamian odwołanego wykładu Pani Małgorzaty Gniazdowskiej, w dniu 8 lutego (czwartek) o godz. 11:00 w Muzeum Okręgowym odbędzie się wykład Pana Jakuba Piwońskiego na temat historii fotografii.

Po wykładzie odbędzie się podsumowanie wykładów odbytych w I semestrze oraz wręczenie upominków dla słuchaczy biorących udział w największej ilości zajęć. Serdecznie zapraszam.

Aleksander Świgoń

W dniu 5 lutego 2024 r (poniedziałek) o  godzinie 11:30 odbędzie się spotkanie starostów grup językowych. Spotkanie odbędzie się w biurze UTW przy ul. Łaziebnej 14. Prosimy o  obecność przedstawiciela  każdej grupy językowej.

W zakładce Relacje znajduje się relacja Elżbiety Hejnowicz-Wojciechowskiej
i Krystyny Zielińskiej z udziału naszego UTW w Wielkim Finale WOŚP.

mbwa logo

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie
zaprasza na wystawę

Iwona Golor, Julia Platt

WNĘTRZA

Wernisaż: 9 lutego 2024 r. /piątek/, godz. 18.00
Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5
Wystawa czynna do 9 marca 2024 r.

  Bezpłatne wejściówki na film "Poprzednie życie" można odebrać w biurze

  UTW.  Na film zapraszamy w dniu 5 lutego o godzinie 16 : 00 do Teatru

  Miejskiego w Lesznie,  do sali kinowej na I piętrze.

W Kąciku poetyckim pojawił się nowy wiersz Stasia Woźniczaka o treści "z życia wziętej", zatytułowany "Nie dałabym".

Przypominam administratorom naszej strony internetowej o spotkaniu w siedzibie Zarządu w dniu 24 stycznia 2024 r. o godzinie 9.30.

Więcej informacji na temat przygotowania się do spotkania jest w Sekcje>Zespoły>Zespół administartorów > Nowa strona internetowa. Wiadomość mogą odczytać osoby mające uprawnienia administratora.

Można również skorzystać z poniższego linku: 

Nowa strona internetowa