Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
04.05.21 - 8:36 luska: Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osieckiej odbędzie się pogrzeb naszej Koleżanki Teresy Zimnoch. Teresa Zimnoch była naszą Słuchaczką od 2001 roku a jej syn Pan Marek Zimnoch jest wieloletnim instruktorem Sekcji Strzeleckiej działającej w naszym UTW. Myślami jesteśmy z bliskimi Pani Teresy i składamy serdeczne wyrazy współczucia. Zarząd UTW.
04.05.21 - 6:53 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji strzeleckiej przygotowała Lena Nowakowska
03.04.21 - 8:45 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji brydża sportowego przygotowała Beata Kapała.
30.03.21 - 20:40 ElaD: Odeszli nagle, niespodziewanie, Ewa Włodarska - wieloletni członek Rady Słuchaczy i starosta Chóru UTW do 2011r. oraz Piotr Kaczmarek osoba nietuzinkowa, wykładowca, instruktor, brydżysta. Rozstania ostateczne są smutne i trudne ale WY pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. Serdecznymi myślami i wyrazami współczucia łączymy się z rodzinami zmarłych. Rada Słuchaczy UTW.
09.03.21 - 8:09 ElaD: Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Ewę Machoy. Ewa była ciepłą, sympatyczną osobą o szerokich horyzontach, miała wiele zainteresowań i starała się ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Rodzinie składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Rada Słuchaczy UTW.
08.03.21 - 18:46 tercia1: Ponownie na stronie mokleszno.com.pl Hanna Kuberkiewicz prezentuje sposób wykonania KURCZAKÓW. Zapraszam koleżanki Sekcji Rękodzieła oraz wszystkie zainteresowane osoby z poza sekcji.Teresa Skrzypczak
08.03.21 - 18:42 tercia1: Na stronie moklesznp.com.pl ukazała się kolejna propozycja Sekcji Rękodzieła pt .Kurczaczki.
28.02.21 - 11:08 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji tanecznej przygotowała starosta tej sekcji Mariola Pietek. Banery przypominające działalność poszczególnych sekcji znajdują się w Galerii Sekcji Artystycznych
22.02.21 - 12:08 tercia1: Witam.Wszystkie sprawne mniej lub więcej rączki zapraszam ponownie na stronę www.mokleszno.com.pl .Kolejna prezentacja Rękodzieła to wiosenne kwiaty.T.Skrzypczak
01.02.21 - 15:34 tercia1: Serdecznie witam koleżanki Sekcji Rękodzieła i nie tylko. Instruktor Hania Kuberkiewicz na www. mokleszno.com.pl przedstawia kolejną propozycję wykonania płaskiej bransoletki koralikowej .Zachęcam i życzę dobrej zabawy.Starosta Sekcji T.Skrzypczak
16.01.21 - 10:28 BasKa: Jeśli chcesz dłużej obejrzeć dany baner to kliknij na niego. Wszystkie banery znajdziesz w Galerii sekcji artystycznych.
19.06.20 - 17:02 BasKa: Banery promujące zdrowie w dobie Covid-19 przygotowała Iwona Radel

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Fundacja "Twarze Depresji" z Warszawy ruszyła z nowym programem "Zdrowy Senior". 
Więcej szczegółów na ten temat w podanym linku www.twarzedepresji.pl.
W biurze UTW Leszno, ul. Łaziebna 14,  można również otrzymać nieodpłatnie wydawnictwo na temat  zdrowia psychicznego i depresji,  kogo i jak często dotyka depresja , jak ją leczyć oraz  gdzie szukać pomocy. 

Pozdrawiam Halina Rodzka

MSiT LOGO maePani Jolanta Pańczak przygotowuje dla swoich grup filmiki z ćwiczeniami i linki do nich rozsyła zainteresowanym słuchaczom, którzy przed pandemią uczęszczali na jej zajecia z yogi. Jeden z nich udostępniła nam wszystkim.

MSiT LOGO maeInstruktor Sekcji Aerobik, Krystyna Ratajczak proponuje nie czekać na złagodzenie obostrzeń związanych z koronawirusem i powrót do sali gimnastycznej. Każdy miłośnik ruchu i zdrowego stylu życia może rozpocząć ćwiczenia samodzielnie. Poniżej dokładny opis ćwiczeń. Aby ćwiczenia były skuteczne i przyjemne należy wykonywać je zgodnie z propozycją kol. Krystyny Ratajczak.

Żyjemy obecnie w bardzo trudnych warunkach spowodowanych epidemią koronawirusa.
Zajęcia z UTW, z uwagi na obostrzenia pandemiczne, m.in także warsztaty taneczne, zostały przerwane w połowie października. Pomimo obecnej sytuacji, sekcja taneczna ma szansę nie zapomnieć o swoich ulubionych zajęciach tanecznych.

FedUTWPrzekazujemy grudniowy 10 numer newslettera, który powstaje we współpracy z firmą Adamed.
Więcej na temat tej akcji można przeczytać tutaj.

Leszn logoherb 434x247Sekcja rękodzieła rozpoczęła  zajęcia 6 października br. Odbyły się dwa spotkania i niestety z powodu obostrzeń związanych z pandemią zajęcia zostały pierwotnie zawieszone na 1 miesiąc.

 26 listopada 2020r. sekcja fotograficzna, kolejny raz w trakcie trwania pandemii spotkała się w Koczurach. Spotkanie zorganizował Ryszard Cienki z Tadeuszem Kinem przy współpracy z Aleksandrem Świgoniem. Spotkania organizowane przez prowadzących sekcję,  pomagają członkom sekcji przetrwać ciężki czas, kóry spędzamy w odosobnieniu, nie mamy planowych spotkań, bardzo cieszymy się z możliwości spotkań w terenie. Spotkanie zakończone było długim spacerem po lesie i grilem. Wszyscy chętni, którzy uczestniczyli w spotkaniu zachowywali zalecany dystans i zaopatrzeni byli w maseczki.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania, autorem zdjęć jest J.R.Cienki

                                                                                                                                                             Janka Gruszkiewicz

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy prosić Państwa o przekazanie  swoim studentom zaproszenia na koncert online pt. „Song o Ciszy", którego producentem jest Teatr Mały w Tychach.  Koncert dedykowany jest twórczości Jonasza Kofty, którego piosenki są doskonale znane i bliskie sercom uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie będzie miał swoją premierę w dniu 28.11.2020 tj. sobota, o godzinie 18:00, na kanale YouTube – Teatr Mały Tychy.

MSiT LOGO maeW październiku rozpoczęliśmy zajęcia w sekcji jogi. Jak zwykle prowadziła je Jola Pańczak w trzech grupach. Niestety, po miesiącu z powodu pandemicznych obostrzeń musieliśmy zawiesić działalność sekcji.