Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17.06.24 - 17:37 MarekS: Sekcja rowerowa organizuje przejazd na zakończenie roku w Osiecznie rowerami. Zbiórka chętnych o godz.10 przy przejściu podziemnym na cmentarz
29.05.24 - 6:49 1952basia: Zajęcia z tenisa stołowego do końca czerwca będą się odbywały bez zmian tj w każdy poniedziałek o godz 16, w miesiącu lipcu że względu na wakacje plan zajęć przedstawia się następująco 1lipiec od 11 do 13 seniorzy, 8 lipiec od 11 do 13 seniorzy, 15 lipiec od 11 do 13 seniorzy, dodatkowo w dniach 10 i 11 lipca będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, Zajęcia sa oczywiście bezpłatne,
12.10.23 - 16:07 BasKa: Zmiany w planie zajęć (na stałe) są też umieszczane w zakładce Dla studentów/Aktualny plan zajęć.(dla zarejestrowanych)

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Wpłaty na "Wycieczkę w Nieznane" rozpoczną się w dniu 2 kwietnia 2024r. od godziny 10:00.

Leszn logoherb 434x247Wyjazd do Wrocławia w dniu 6 kwietnia 2024 do Teatru Capitol odbędzie się z parkingu przy Hali Trapez o godzinie14:00.

W programie:

- zwiedzanie Muzeum Historycznego we Wrocławiu,

- spektakl w Teatrze Capitol pt: "A statek płynie".

Wyżywienie we własnym zakresie.

Projekt współfinasowany ze środków Prezydenta Miasta Leszna pt; „Dobra kondycja w jesieni życia”

Co nowego w Klubie Podróżnika -   można zapoznąć się z notaką sporządzoną przez Elżbietę Fikert 

W Kąciku poetyckim umieszczono nowy wiersz Marka Wilczyńskiego "UROKI WIOSNY"

"W Relacjach pojawiła się informacja o przebiegu spotkania naszych słuchaczy z posłem Wiesławem Szczepańskim".

Zaproszenie 2Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Leszczyńską Konferencję Senioralną Woda i zdrowie, która odbędzie się 25 marca br. w Auli Comeniana Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie.

Szczegóły oraz program znajdują się w załączniku.

Grono prelegentów naszej Leszczyńskiej Konferencji senioralnej to wybitni eksperci o dużym doświadczeniu, którzy są cenionymi fachowcami m.in. w dziedzinie medycyny, ochrony środowiska, inżynierii środowiska, produkcji wody, dystrybucji wody.

 

Osoby, które opłaciły wstęp na dzisiejszy film pt: Przesilenie zimowe  mogą odebrać bilety w kasie Teatru Miejskiego w Lesznie, ul. Narutowicza 69.

W dniu 18 marca 2024 zajęcia "Nauka gry w brydża" są odwołane ze względu na film pt: "Przesilenie zimowe" wyświetlany w ramach Klub Kinomana. 

Od dnia 19 marca 2024 r. (wtorek) od godziny 10:00 w kasie UTW przy ul. Łaziebnej 14,   można wpłacać pieniądze na wyjazd do Teatru Muzycznego "Capitol" we Wrocławiu na spektakl pt: „A statek płynie”. Wyjazd odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2024 r.

W naszej witrynie umieściłam najnowszą twórczość naszych Koleżanek: wiersze, filmik oraz zdjęcia prac świątecznych i wiosennych sekcji rękodzieła.