Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
04.05.21 - 8:36 luska: Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osieckiej odbędzie się pogrzeb naszej Koleżanki Teresy Zimnoch. Teresa Zimnoch była naszą Słuchaczką od 2001 roku a jej syn Pan Marek Zimnoch jest wieloletnim instruktorem Sekcji Strzeleckiej działającej w naszym UTW. Myślami jesteśmy z bliskimi Pani Teresy i składamy serdeczne wyrazy współczucia. Zarząd UTW.
04.05.21 - 6:53 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji strzeleckiej przygotowała Lena Nowakowska
03.04.21 - 8:45 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji brydża sportowego przygotowała Beata Kapała.
30.03.21 - 20:40 ElaD: Odeszli nagle, niespodziewanie, Ewa Włodarska - wieloletni członek Rady Słuchaczy i starosta Chóru UTW do 2011r. oraz Piotr Kaczmarek osoba nietuzinkowa, wykładowca, instruktor, brydżysta. Rozstania ostateczne są smutne i trudne ale WY pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. Serdecznymi myślami i wyrazami współczucia łączymy się z rodzinami zmarłych. Rada Słuchaczy UTW.
09.03.21 - 8:09 ElaD: Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Ewę Machoy. Ewa była ciepłą, sympatyczną osobą o szerokich horyzontach, miała wiele zainteresowań i starała się ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Rodzinie składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Rada Słuchaczy UTW.
08.03.21 - 18:46 tercia1: Ponownie na stronie mokleszno.com.pl Hanna Kuberkiewicz prezentuje sposób wykonania KURCZAKÓW. Zapraszam koleżanki Sekcji Rękodzieła oraz wszystkie zainteresowane osoby z poza sekcji.Teresa Skrzypczak
08.03.21 - 18:42 tercia1: Na stronie moklesznp.com.pl ukazała się kolejna propozycja Sekcji Rękodzieła pt .Kurczaczki.
28.02.21 - 11:08 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji tanecznej przygotowała starosta tej sekcji Mariola Pietek. Banery przypominające działalność poszczególnych sekcji znajdują się w Galerii Sekcji Artystycznych
22.02.21 - 12:08 tercia1: Witam.Wszystkie sprawne mniej lub więcej rączki zapraszam ponownie na stronę www.mokleszno.com.pl .Kolejna prezentacja Rękodzieła to wiosenne kwiaty.T.Skrzypczak
01.02.21 - 15:34 tercia1: Serdecznie witam koleżanki Sekcji Rękodzieła i nie tylko. Instruktor Hania Kuberkiewicz na www. mokleszno.com.pl przedstawia kolejną propozycję wykonania płaskiej bransoletki koralikowej .Zachęcam i życzę dobrej zabawy.Starosta Sekcji T.Skrzypczak
16.01.21 - 10:28 BasKa: Jeśli chcesz dłużej obejrzeć dany baner to kliknij na niego. Wszystkie banery znajdziesz w Galerii sekcji artystycznych.
19.06.20 - 17:02 BasKa: Banery promujące zdrowie w dobie Covid-19 przygotowała Iwona Radel

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

ROPS p n2Propozycja 4 bezpiecznych zestawów ćwiczeń, które możemy wykonać w domu przygotowane w ramach Pakietu dla Seniora przez ROPS w Poznaniu. Poniżej znajdują się filmiki i materiały do pobrania w postaci prezentacji i pliku pdf.

ROPS p n2ROPS Poznań przygotował dla nas -seniorów ćwiczenia wspomagające naszą pamięć. Przygotowano zarówno film jak również prezentację i ćwiczenia w pdf. Materiały do obejrzenia i pobrania poniżej.

warsztat mandala mbwa

warsztat Gaudi mbwa

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie zaprasza na zimowe warsztaty rodzinne on-line.

Zabawa kolorem i kształtem czyli twórczy relaks. MANDALA
9 stycznia 2021 /sobota/, godz.11.00

Miasto Gaudiego
16 stycznia 2021 /sobota/, godz.11.00

allegro plakat1

Szanowni Państwo,

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej rozpoczyna współpracę z Allegro w obszarze wsparcia dojrzałych konsumentów.

 

Komunikat prasowy - link

Mimo, że Święta tuż tuż, lider tenisa stołowego - Werner Doliwa - 20 grudnia br. zaprosił naszą grupę, oraz przyjaciół z UTW, na marsz nordic walking. Kilkunastoosobowa grupa, w dobrym humorze, w słonecznej, mroźnej aurze, pokonała górki grzybowskiego lasu. Dbając o formę - dbamy o zdrowie.

Beata Kapała

Leszn logoherb 434x247 Okres wakacji to podróże dalekie i bliskie. Znacznie zmniejszyła się ilość możliwych wyjazdów w specyficznym okresie tego 2020 roku. Niektóre kurorty, szczególnie na wyspach proponowały pobyt w nadmorskich hotelach. Moim celem była hiszpańska wyspa Majorka.

Leszn logoherb 434x247W internetowym Wielkopolskim Słowniku Pisarek, znajdujemy nazwisko Marii Dąbrowskiej, urodzonej w Russowie, która pisała: 
„Jestem dzieckiem ziemi kaliskiej. Z jej okolic i samego Kalisza czerpałam natchnienie do moich książek (…)Ta ziemia ukształtowała moje poczucie artystyczne siły i język całej mojej twórczości..”

Leszn logoherb 434x2472020-12-18 Spotkanie przedświąteczne dla liderów UTW Leszno odbyło się w plenerze w Karczmie Borowej.

zdjęcia: Werner Doliwa, Grażyna Wilkońska 

Leszn logoherb 434x247Na posiedzeniu zarządu podjęliśmy decyzję o przygotowaniu paczek świątecznych dla naszych seniorów 80+. Paczki przygotowały koleżanki z zarządu. Obdarowani seniorzy byli zaskoczeni i zachwyceni naszą decyzją.

Barbara Szarszewska

Lekcja francuskiego w lesie.

Temat : las dookoła nas – jak go postrzegamy o każdej porze roku.