Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
04.05.21 - 8:36 luska: Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osieckiej odbędzie się pogrzeb naszej Koleżanki Teresy Zimnoch. Teresa Zimnoch była naszą Słuchaczką od 2001 roku a jej syn Pan Marek Zimnoch jest wieloletnim instruktorem Sekcji Strzeleckiej działającej w naszym UTW. Myślami jesteśmy z bliskimi Pani Teresy i składamy serdeczne wyrazy współczucia. Zarząd UTW.
04.05.21 - 6:53 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji strzeleckiej przygotowała Lena Nowakowska
03.04.21 - 8:45 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji brydża sportowego przygotowała Beata Kapała.
30.03.21 - 20:40 ElaD: Odeszli nagle, niespodziewanie, Ewa Włodarska - wieloletni członek Rady Słuchaczy i starosta Chóru UTW do 2011r. oraz Piotr Kaczmarek osoba nietuzinkowa, wykładowca, instruktor, brydżysta. Rozstania ostateczne są smutne i trudne ale WY pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. Serdecznymi myślami i wyrazami współczucia łączymy się z rodzinami zmarłych. Rada Słuchaczy UTW.
09.03.21 - 8:09 ElaD: Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Ewę Machoy. Ewa była ciepłą, sympatyczną osobą o szerokich horyzontach, miała wiele zainteresowań i starała się ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Rodzinie składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Rada Słuchaczy UTW.
08.03.21 - 18:46 tercia1: Ponownie na stronie mokleszno.com.pl Hanna Kuberkiewicz prezentuje sposób wykonania KURCZAKÓW. Zapraszam koleżanki Sekcji Rękodzieła oraz wszystkie zainteresowane osoby z poza sekcji.Teresa Skrzypczak
08.03.21 - 18:42 tercia1: Na stronie moklesznp.com.pl ukazała się kolejna propozycja Sekcji Rękodzieła pt .Kurczaczki.
28.02.21 - 11:08 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji tanecznej przygotowała starosta tej sekcji Mariola Pietek. Banery przypominające działalność poszczególnych sekcji znajdują się w Galerii Sekcji Artystycznych
22.02.21 - 12:08 tercia1: Witam.Wszystkie sprawne mniej lub więcej rączki zapraszam ponownie na stronę www.mokleszno.com.pl .Kolejna prezentacja Rękodzieła to wiosenne kwiaty.T.Skrzypczak
01.02.21 - 15:34 tercia1: Serdecznie witam koleżanki Sekcji Rękodzieła i nie tylko. Instruktor Hania Kuberkiewicz na www. mokleszno.com.pl przedstawia kolejną propozycję wykonania płaskiej bransoletki koralikowej .Zachęcam i życzę dobrej zabawy.Starosta Sekcji T.Skrzypczak
16.01.21 - 10:28 BasKa: Jeśli chcesz dłużej obejrzeć dany baner to kliknij na niego. Wszystkie banery znajdziesz w Galerii sekcji artystycznych.
19.06.20 - 17:02 BasKa: Banery promujące zdrowie w dobie Covid-19 przygotowała Iwona Radel

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

OGÓLNE ZASADY WSPÓŁŻYCIA W UTW


Każda społeczność tworzy określone zasady i dąży do ich przestrzegania.
Przedstawiamy Państwu te, które uważamy za szczególnie ważne i apelujemy o ich przestrzeganie.


1. Zapisując się na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku przemyślmy czy będziemy mogli w nich uczestniczyć. Decyzja Państwa jest ważna, ponieważ ilość i wielkość sal oraz środków finansowych jest ograniczona. Każda zmiana liczby słuchaczy powoduje pewne komplikacje.
2. Troszczymy się o dobrą atmosferę w czasie zajęć. Bądźmy odpowiedzialni za obraz UTW w oczach innych. Chętnie informujemy osoby zainteresowane o naszych doświadczeniach.
3. Na zajęcia przychodzimy wcześniej. Jeśli chcemy zarezerwować jedno dodatkowe miejsce, zwolnijmy je na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.
4. Okazujmy szacunek wykładowcom. Szanując wykładowców i słuchaczy wyłączamy telefony komórkowe. Uważnie słuchajmy i starajmy się prowadzić notatki. Zabierając głos po zakończeniu wykładu, nie przedłużajmy zbytnio swej wypowiedzi. Bądźmy tolerancyjni i szanujmy odmienne oglądy. Nie opuszczajmy sali przed zakończeniem zajęć.
5. Doceniajmy dorobek i tradycje UTW. Popierajmy cenne inicjatywy i zgłaszajmy nowe. Przekazujmy swoje uwagi zarządowi. Regularnie opłacamy składki.
6. Nie zapominajmy o słuchaczach. którzy z różnych powodów nie mogą już uczestniczyć w zajęciach, okazujmy im pamięć i pomoc.
7. Starajmy się też pamiętać o osobach starszych nie należących do UTW, które potrzebują życzliwości, odwiedzin, dobrego słowa. Nasz Uniwersytet wspiera nas w rozwoju, my wspierajmy rozw
ój naszego Uniwersytetu.