Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17.06.24 - 17:37 MarekS: Sekcja rowerowa organizuje przejazd na zakończenie roku w Osiecznie rowerami. Zbiórka chętnych o godz.10 przy przejściu podziemnym na cmentarz
29.05.24 - 6:49 1952basia: Zajęcia z tenisa stołowego do końca czerwca będą się odbywały bez zmian tj w każdy poniedziałek o godz 16, w miesiącu lipcu że względu na wakacje plan zajęć przedstawia się następująco 1lipiec od 11 do 13 seniorzy, 8 lipiec od 11 do 13 seniorzy, 15 lipiec od 11 do 13 seniorzy, dodatkowo w dniach 10 i 11 lipca będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, Zajęcia sa oczywiście bezpłatne,
12.10.23 - 16:07 BasKa: Zmiany w planie zajęć (na stałe) są też umieszczane w zakładce Dla studentów/Aktualny plan zajęć.(dla zarejestrowanych)

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

OGÓLNE ZASADY WSPÓŁŻYCIA W UTW


Każda społeczność tworzy określone zasady i dąży do ich przestrzegania.
Przedstawiamy Państwu te, które uważamy za szczególnie ważne i apelujemy o ich przestrzeganie.


1. Zapisując się na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku przemyślmy czy będziemy mogli w nich uczestniczyć. Decyzja Państwa jest ważna, ponieważ ilość i wielkość sal oraz środków finansowych jest ograniczona. Każda zmiana liczby słuchaczy powoduje pewne komplikacje.
2. Troszczymy się o dobrą atmosferę w czasie zajęć. Bądźmy odpowiedzialni za obraz UTW w oczach innych. Chętnie informujemy osoby zainteresowane o naszych doświadczeniach.
3. Na zajęcia przychodzimy wcześniej. Jeśli chcemy zarezerwować jedno dodatkowe miejsce, zwolnijmy je na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.
4. Okazujmy szacunek wykładowcom. Szanując wykładowców i słuchaczy wyłączamy telefony komórkowe. Uważnie słuchajmy i starajmy się prowadzić notatki. Zabierając głos po zakończeniu wykładu, nie przedłużajmy zbytnio swej wypowiedzi. Bądźmy tolerancyjni i szanujmy odmienne oglądy. Nie opuszczajmy sali przed zakończeniem zajęć.
5. Doceniajmy dorobek i tradycje UTW. Popierajmy cenne inicjatywy i zgłaszajmy nowe. Przekazujmy swoje uwagi zarządowi. Regularnie opłacamy składki.
6. Nie zapominajmy o słuchaczach. którzy z różnych powodów nie mogą już uczestniczyć w zajęciach, okazujmy im pamięć i pomoc.
7. Starajmy się też pamiętać o osobach starszych nie należących do UTW, które potrzebują życzliwości, odwiedzin, dobrego słowa. Nasz Uniwersytet wspiera nas w rozwoju, my wspierajmy rozw
ój naszego Uniwersytetu.