Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17.06.24 - 17:37 MarekS: Sekcja rowerowa organizuje przejazd na zakończenie roku w Osiecznie rowerami. Zbiórka chętnych o godz.10 przy przejściu podziemnym na cmentarz
29.05.24 - 6:49 1952basia: Zajęcia z tenisa stołowego do końca czerwca będą się odbywały bez zmian tj w każdy poniedziałek o godz 16, w miesiącu lipcu że względu na wakacje plan zajęć przedstawia się następująco 1lipiec od 11 do 13 seniorzy, 8 lipiec od 11 do 13 seniorzy, 15 lipiec od 11 do 13 seniorzy, dodatkowo w dniach 10 i 11 lipca będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, Zajęcia sa oczywiście bezpłatne,
12.10.23 - 16:07 BasKa: Zmiany w planie zajęć (na stałe) są też umieszczane w zakładce Dla studentów/Aktualny plan zajęć.(dla zarejestrowanych)

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Jeśli chcesz zostać naszym kandydatem na członka UTW: pobierz deklarację, wypełnij i przynieś do naszego biura w godzinach urzędowania (patrz Kontakt - Adres). 

 Składka członkowska wynosi 30 zł. miesięcznie (360 zł rocznie pobieranej w dwóch ratach po 180 zł.)

Wpisowe dla nowych członków wynosi 30zł

Aby mieć dostęp do wszystkich artykułów i zdjęć trzeba być zarejestrowanym w witrynie. Aby zostać zarejestrowanym należy wysłać e-mail (ze swojego konta)  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając login i hasło (wymyślone przez siebie). Rejestracji dokonuje dyżurny administrator - wysyła na Twój adres e-mail potwierdzenie zarejestrowania Cię.


Aby zapoznać się z deklaracją przystąpienia do UTW w Lesznie wymagany jest program Adobe Reader (kliknij na nazwę aby pobrać).


Deklaracja UTW