Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
04.05.21 - 8:36 luska: Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osieckiej odbędzie się pogrzeb naszej Koleżanki Teresy Zimnoch. Teresa Zimnoch była naszą Słuchaczką od 2001 roku a jej syn Pan Marek Zimnoch jest wieloletnim instruktorem Sekcji Strzeleckiej działającej w naszym UTW. Myślami jesteśmy z bliskimi Pani Teresy i składamy serdeczne wyrazy współczucia. Zarząd UTW.
04.05.21 - 6:53 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji strzeleckiej przygotowała Lena Nowakowska
03.04.21 - 8:45 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji brydża sportowego przygotowała Beata Kapała.
30.03.21 - 20:40 ElaD: Odeszli nagle, niespodziewanie, Ewa Włodarska - wieloletni członek Rady Słuchaczy i starosta Chóru UTW do 2011r. oraz Piotr Kaczmarek osoba nietuzinkowa, wykładowca, instruktor, brydżysta. Rozstania ostateczne są smutne i trudne ale WY pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. Serdecznymi myślami i wyrazami współczucia łączymy się z rodzinami zmarłych. Rada Słuchaczy UTW.
09.03.21 - 8:09 ElaD: Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Ewę Machoy. Ewa była ciepłą, sympatyczną osobą o szerokich horyzontach, miała wiele zainteresowań i starała się ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Rodzinie składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Rada Słuchaczy UTW.
08.03.21 - 18:46 tercia1: Ponownie na stronie mokleszno.com.pl Hanna Kuberkiewicz prezentuje sposób wykonania KURCZAKÓW. Zapraszam koleżanki Sekcji Rękodzieła oraz wszystkie zainteresowane osoby z poza sekcji.Teresa Skrzypczak
08.03.21 - 18:42 tercia1: Na stronie moklesznp.com.pl ukazała się kolejna propozycja Sekcji Rękodzieła pt .Kurczaczki.
28.02.21 - 11:08 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji tanecznej przygotowała starosta tej sekcji Mariola Pietek. Banery przypominające działalność poszczególnych sekcji znajdują się w Galerii Sekcji Artystycznych
22.02.21 - 12:08 tercia1: Witam.Wszystkie sprawne mniej lub więcej rączki zapraszam ponownie na stronę www.mokleszno.com.pl .Kolejna prezentacja Rękodzieła to wiosenne kwiaty.T.Skrzypczak
01.02.21 - 15:34 tercia1: Serdecznie witam koleżanki Sekcji Rękodzieła i nie tylko. Instruktor Hania Kuberkiewicz na www. mokleszno.com.pl przedstawia kolejną propozycję wykonania płaskiej bransoletki koralikowej .Zachęcam i życzę dobrej zabawy.Starosta Sekcji T.Skrzypczak
16.01.21 - 10:28 BasKa: Jeśli chcesz dłużej obejrzeć dany baner to kliknij na niego. Wszystkie banery znajdziesz w Galerii sekcji artystycznych.
19.06.20 - 17:02 BasKa: Banery promujące zdrowie w dobie Covid-19 przygotowała Iwona Radel

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej we współpracy z koordynatorami programu społecznego „Adamed dla Seniora" przeprowadził badanie pt. „Potrzeby i zdrowie seniorów podczas COVID-19".

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem wynikami badania w postaci raportu, który w całości Państwu udostępniamy.

Najważniejsze tezy raportu przedstawiamy w informacji prasowej, którą wraz z raportem załączamy.

 

 Poniżej załączniki przedstawiają  pełny raport.

1-  Niepokojące wyniki raportu

2-  Informacje o badaniu „Potrzeby i zdrowie Seniorów podczas pandemii COVID-19”

W dniach 20-27 czerwca 2021r. odbędzie się wyjazd rekreacyjny do Karpacza. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o wpłatę zaliczki w wysokości 200zł do dnia 19 maja 2021r. Kasa UTW jest czynna w poniedziałki i środy w godzinach 1000 do 12 00. Dojazd we własnym zakresie. Zapraszamy do udziału.

Zarząd UTW zwraca się z prośbą do starostów sekcji o rozważenie możliwości działania sekcji, z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych, od 15.05. do 30.09.
2021r. Zapraszamy starostów lub instruktorów, mających możliwość przybycia, na spotkanie w biurze UTW w dniach:
05.05.2021 godz. 10.00    -   sekcje artystyczne
06.05.2021 godz. 10.oo    -   sekcje sportowe

--
Maria Zielony
Prezes UTW Leszno

Zespół Administratorów realizuje plan prezentacji działalności naszego UTW, w postaci banerów, na naszej stronie internetowej.

2 11 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Przestępcy wykorzystując trwający Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań próbują wyłudzić wrażliwe dane, takie jak numer dowodu osobistego, dane z kart płatniczych czy rachunków bankowych oraz loginy i hasła.

 W tym momencie trwa spis internetowy, ale od 4 maja do osób, które się nie spiszą   internetowo, będą dzwonić rachmistrzowie telefoniczni. Pragniemy Państwa przestrzec, aby za każdym razem sprawdzać osoby podające się za rachmistrzów.

Każdy rachmistrz ma nadany numer identyfikatora, legitymację, gdzie jest imię i nazwisko oraz urząd, który reprezentuje. Dane rachmistrza możemy sprawdzić na trzy sposoby: na infolinii spisowej, od maja na stronie www.spis.gov.pl bądź dzwoniąc do urzędu statystycznego. Spis potrwa do 30 września 2021 r. (termin został przedłużony, taką informację otrzymaliśmy od GBS Leszno).

W dniu 14 kwietnia 2021 r otrzymaliśmy wiadomość  z Gazety "Głos Wielkopolski", że Kolegium Redakcyjne Gazety  ogłosiło nominację  Marii Zielony - Prezes UTW Leszno do udziału w  plebiscycie  "Osobowość Roku 2020"  w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna".
Z uwagi na panującą pandemię oraz fakt, że  głosowanie na kandydata jest odpłatne  Maria Zielony poprosiła o wycofanie swojej kandydatury z ww. konkursu. Poniżej wspomniana "nominacja" oraz list jaki został wysłany do redakcji "Głos Wielkopolski". 

Baner NSP2021

tydzie dla serca

Dzień dobry,

Jesteśmy studentkami 4 roku farmacji oraz członkami Studenckiego Koła Naukowego Farmakologii Klinicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jakiś czas temu powstała nasza strona na Facebooku: Leki z Apteki - wszystko o bezpiecznej farmakoterapii. Prowadzimy także kanał na YouTube. Poprzez nasze strony promujemy bezpieczne i skuteczne stosowanie leków. Chciałybyśmy dotrzeć do jak największej liczby seniorów, ponieważ to te osoby szczególnie często przyjmują leki, z tego powodu serdecznie zapraszamy członków Państwa organizacji do obserwowania naszej działalności. Jednocześnie zapowiadamy, iż w dniach 18.04-24.04 w ramach Tygodnia dla Serca codziennie będziemy poruszać tematy terapii chorób sercowo-naczyniowych, dotyczących głównie osób starszych, więc zapraszamy do poszerzenia Państwa wiedzy w tym zakresie.

Link do naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/Leki-z-Apteki-wszystko-o-bezpiecznej-farmakoterapii-100147662157587

Link do naszego filmiku na YouTube:

https://youtu.be/tSQm3MEmRr0

Pozdrawiamy,

SKN Farmakologii Klinicznej

O dobrych praktykach naszego leszczyńskiego UTW możemy przeczytać w OGÓLNOPOLSKIM BIULETYNIE UTW nr 29 wydawanym przez OGÓLNOPOLSKĄ FEDERACJĘ STOWARZYSZEŃ UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU (do której należymy).