Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
18.10.19 - 19:44 MartaW: W dniu 22.10.2019r zapraszamy chętnych na zajęcia sekcji strzeleckiej. Spotykamy się o godz. 13.00 na strzelnicy przy III Liceum na Pl. Kościuszki. Wszelkich informacji udzieli na pierwszych zajęciach starosta Zbyszek Kucharzak. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o punktualne przybycie. Zapraszamy!!!
13.10.19 - 16:39 marpiet: Sekcja taneczna w czwartek 17 października nie ma zajęć. Mariola
05.10.19 - 12:39 dower: Jak zwykle w poniedziałki na godz. 17 zaprasza Tadeusz
01.10.19 - 12:50 kaczmaba: Umieściłam plan zajęć na ten semestr (w zakładce O nas). Możesz go pobrać po zalogowaniu się

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

10 lat mija od powierzenia Marii Zielony funkcji prezesa leszczyńskiego UTW.

Od tego momentu stała się Ona dobrym duchem naszego Uniwersytetu. Dzięki Jej zamiłowaniu do podróży poznajemy Polskę i świat. Z Jej inicjatywy powstało wiele przedsięwzięć, dzięki którym możemy rozwijać nasze pasje. Ona reprezentuje nas na forum społecznym.

Mario! Z okazji jubileuszu gratulujemy Ci tak wielu osiągnięć na niwie społecznej. Pragniemy złożyć wyrazy podziękowania za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz seniorów. Życzymy wytrwałości w wypełnianiu  tak rozlicznych obowiązków. Niech kolejne lata upływają Ci w poczuciu spełnienia, a dalsza praca niech będzie źródłem satysfakcji.

Studenci UTW w Lesznie.

29-05-2009 Informacja o wybraniu Marii Zielony na Prezes naszego UTW - na naszej starej witrynie

 

W okresie od 11-17.05.2019r. braliśmy udział w warsztatach brydżowych w Darłówku, na zaproszenie UTW Piła. Oprócz członków naszej sekcji w warsztatach brali udział także brydżyści z Łowicza, Międzyrzecza i Międzychodu. 

W dniu 10.05.2019r. sekcja bowlingowa  UTW zorganizowała VIII Turniej Bowlingowy. Turniej odbył się w „Clubie Bowling” przy ul. Niepodległości 70. i  był organizowany w ramach realizowanego zadania publicznego „Usportowieni po 60+”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

 Doskonalenie poznanych dotychczas układów oraz nauka nowego tańca były celem warsztatów tanecznych , które odbyły się w dniach 1-3 maja 2019 r. w Rudnie.

Z okazji Święta 3 Maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się uroczystość wręczenia tytułów Honorowego Obywatela Leszna i Zasłużonych dla Miasta Leszna. Prezydent przyznał też nagrody i wyróżnienia osobom wyróżniającym się aktywnością i działalnością na rzecz miasta. 

Wśród nich była tez nasza koleżanka Elżbieta Dyzert - przewodniczaca Rady Słuchaczy UTW, która jest także członkiem Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Leszna.

Serdecznie gratulujemy Ci Elu wyróżnienia.

  W dniu 27 kwietnia 2019 r odbył się VI Turniej Strzelecki w Grodzisku Wlkp. o Puchar Burmistrza Grodziska Wlkp. Startowało 9 drużyn z Wielkopolski i Wejherowo. UTW Leszno wylosowało 7 numer startowy.  

 I miejsce w całym Turnieju zajęła Hanka Ratajska - 64 pkt.
II i III Grodzisk Wlkp. po 62 pkt.
  UTW Leszno reprezentowali  jeszcze Zbigniew Kucharzak i Henryk Skórzewski.
 

W gazecie ABC z dnia 10 kwietnia 2019 r. ukazał się 50-ty już dodatek Aktywny Senior redagowane przez nasze koleżanki: Marię Zielony, Krystynę ŚwigońElżbietę Hejnowicz-Wojciechowską i Grażynę Wilkońską przy  udziale gazety ABC. Gratulujemy pięknego jubileuszowego wydania!

Zapraszamy do lektury. Wszystkie dodatki Aktywny Senior znajdziesz tutaj:

https://utw.leszno.pl/index.php/artykuly/media/aktywny-senior

Stało się już tradycją, że na jesiennych warsztatach  brydża sportowego  wskazywane jest miejsce   kolejnego spotkania wiosną przyszłego roku. Podczas pobytu w Dąbkach wszyscy zaakceptowali propozycję  Marii Zielony. W kwietniu 2019 r. jedziemy do Łężyc.

W dniu 5 kwietnia 2019 r odbyło się spotkanie administratorów i osób, które archiwizują niektóre sekcje i wydarzenia ze starej witryny z prezes UTW Marią Zielony i p. Primel, która tworzy nową witrynę.