Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
18.10.19 - 19:44 MartaW: W dniu 22.10.2019r zapraszamy chętnych na zajęcia sekcji strzeleckiej. Spotykamy się o godz. 13.00 na strzelnicy przy III Liceum na Pl. Kościuszki. Wszelkich informacji udzieli na pierwszych zajęciach starosta Zbyszek Kucharzak. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o punktualne przybycie. Zapraszamy!!!
13.10.19 - 16:39 marpiet: Sekcja taneczna w czwartek 17 października nie ma zajęć. Mariola
05.10.19 - 12:39 dower: Jak zwykle w poniedziałki na godz. 17 zaprasza Tadeusz
01.10.19 - 12:50 kaczmaba: Umieściłam plan zajęć na ten semestr (w zakładce O nas). Możesz go pobrać po zalogowaniu się

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

W gazecie ABC z dnia 8 maja 2019 r. ukazał się dodatek Aktywny Senior redagowane przez nasze koleżanki: Marię Zielony, Krystynę ŚwigońElżbietę Hejnowicz-Wojciechowską i Grażynę Wilkońską przy  udziale gazety ABC

Zapraszamy do lektury. Wszystkie dodatki Aktywny Senior znajdziesz tutaj:

https://utw.leszno.pl/index.php/artykuly/media/aktywny-senior

W dniu 1 czerwca odbył się V Turniej Brydża Sportowego UTW Wolsztyn, w którym brały udział dwie pary z naszego UTW. W turnieju brało udział 19 par z województw dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Nasza para Maria Zielony-Andrzej Zielony uplasowała się na II miejscu (z wynikiem 59,38). 

Gratulujemy Marii i Andrzejowi świetnych wyników.

Dziękujemy  z całego serca za złożone życzenia z okazji  X-lecia objęcia przez nas funkcji prezesa i wiceprezesa UTW Leszno.

                                                   Maria Zielony i Barbara Szarszewska

W dniach 13 i 14 maja w Krakowie odbyła się Małopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych wraz z corocznym Zebraniem Sprawozdawczym Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku, w którym brały udział przedstawicielki leszczyńskiego UTW: Prezes Maria Zielony i Wiceprezes Barbara Szarszewska.

 

Barbara Szarszewska dekadę temu została wiceprezesem naszego UTW. Uzupełnia i realizuje przedsięwzięcia, które Zarząd i Pani Prezes jej powierzyli. Organizuje pracę biura, Klubu Olimpijskiego, sekcji sportowych i jest administratorem naszej witryny. Reprezentuje nas na forum społecznym.

Basiu! Z okazji jubileuszu gratulujemy Ci tak wielu osiągnięć w pracy społecznej. Składamy wyrazy podziękowania za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz seniorów. Życzymy wytrwałości w wypełnianiu  tak rozlicznych obowiązków. Niech kolejne lata upływają Ci w poczuciu spełnienia, a dalsza praca niech będzie źródłem satysfakcji.

Studenci UTW w Lesznie

8 czerwca Międzynarodowy Dzień Archiwów

100-lecie dekretu  o archiwach państwowych i opiece nad archiwaliami

W dniu 25 maja 2019 odbyły się XII Wielkopolskie Spotkania Artystyczne UTW w Międzychodzie. 

Nasz UTW  w kategorii taneczno - ruchowej reprezentowała Sekcja Tańca, która zajęła bardzo wysokie II miejsce. Gratulujemy koleżankom tego sukcesu i życzymy kolejnych.

Osoby wyjeżdżające na warsztaty treningowo - sportowe w Karpaczu w dniach 23-28 czerwca 2019 r. proszone są o wpłatę pozostałej kwoty do dnia 10 czerwca 2019 r.

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lesznie

oraz Teatr Miejski w Lesznie

zapraszają

Członków UTW

do wzięcia udziału w realizacji przedstawienia

„Moralność Pani Dulskiej” wg Gabrieli Zapolskiej

 

W dniu 5 czerwca 2019 r. odbędzie się spotkanie Starostów Sekcji. Prosimy o przygotowanie propozycji  do Planu Pracy na I semestr 2019/2020. Spotkanie odbędzie się w Biurze UTW Leszno,  ul. Łaziebna 14.

1. Spotkanie Strarostów Sekcji Sportowych - godzina 930

2. Spotkanie Strarostów Pozostałych  Sekcji  - godzinna 1100