Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17.06.24 - 17:37 MarekS: Sekcja rowerowa organizuje przejazd na zakończenie roku w Osiecznie rowerami. Zbiórka chętnych o godz.10 przy przejściu podziemnym na cmentarz
29.05.24 - 6:49 1952basia: Zajęcia z tenisa stołowego do końca czerwca będą się odbywały bez zmian tj w każdy poniedziałek o godz 16, w miesiącu lipcu że względu na wakacje plan zajęć przedstawia się następująco 1lipiec od 11 do 13 seniorzy, 8 lipiec od 11 do 13 seniorzy, 15 lipiec od 11 do 13 seniorzy, dodatkowo w dniach 10 i 11 lipca będą zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, Zajęcia sa oczywiście bezpłatne,
12.10.23 - 16:07 BasKa: Zmiany w planie zajęć (na stałe) są też umieszczane w zakładce Dla studentów/Aktualny plan zajęć.(dla zarejestrowanych)

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

W MOK-u 9 października 2015 r. o godz. 17.00 - chór UTW z sekcją poetycko- teatralną przygotowały program na powitanie nowych członków UTW, dla naszych studentów UTW oraz mieszkańców Leszna.

W dniu 10 grudnia 2015 r. sekcja poetycko – teatralna wystawiła przedstawienie „Pączek – przechwałek” w Przedszkolu Miejski nr 11 w Lesznie. Jest to jedno z przedszkoli, z którymi nasz UTW podpisał umowę o współpracy.

W dniu 11 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie ul. Chrobrego 3, odbędzie spotkanie pod nazwą „Grudniowe spotkanie przedświąteczne Słuchaczy UTW”. Wpłata na spotkanie tylko do dnia 5 grudnia 2019 r. (czwartek).

 

 Zapraszamy w dniu 3 - go grudnia o godzinie 17:00 do MBP. W Lochach tematem   

 kolejnego spotkania przy kawie będzie  "Poznajemy świat niesłyszących".

 O języku migowym opowie nam Prezes SPON Ewa Gano.

           serdecznie zapraszamy

W sobotę 5 października 2019 r. odbył się koncert  zespołów chóralnych, którymi  dyryguje Anna Śróda, która świętowała swoje 15-lecie pracy. Nasz chór dał piękny koncert z tej okazji.

Towarzyski Turniej w PETANQUE UTW Leszno z UTW Góra

Pierwsze starcie! 

 W miniony piątek na bulodromie  w Lesznie odbył się pierwszy towarzyski turniej w petanque. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Walka była wyrównana - w dubletach zwyciężyła Góra , natomiast w tripletach lepsza okazała się drużyna z Leszna. Rywalizacji bacznie przyglądał się gość turnieju, mistrz Bretanii -Jean Claude Salou

   

   FilowieW sobotę 24.06.2017r na zaproszenie UTW w Górze Śląskiej braliśmy udział w IV Turnieju Boule o Puchar Burmistrza Góry.   W turnieju tym z naszej sekcji petanque brało udział 10 osób, 5 dubletów. Zmagania trwały ponad 6 godzin, a w końcowej klasyfikacji jedna z naszych drużyn w składzie Grażyna Fil i Kazimierz Fil uplasowała się na II miejscu. Turniej przebiegał w bardzo miłej i sportowej atmosferze.         W oficjalnym otwarciu udział  wzięli: Burmistrz Góry, Dyrektor OKF, Dyrektor Domu Kultury. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Prezes naszego UTW - Maria Zielony, która uczestniczyła w podsumowaniu turnieju.

 

zdjęcia Zofia Kaczmarek

. W piątek 22 września 2017 r. na leszczyńskim bulodromie odbył się Towarzyski Turniej Gry w Boule o Puchar Prezesa UTW Leszno.Do rozgrywek przystąpiło 11 drużyn – dubletów: 5 drużyn z UTW z Góry Śląskiej, 6 drużyn z UTW z Leszna. Turniej zaszczycili swoją obecnością: Prezes UTW z Leszna – Maria Zielony, Prezes UTW z Góry Śląskiej – Regina Kumala, Prezes Klubu Petanque LESZCZYNKO -Romuald Ratajczak oraz Sędzia Polskiej Federacji Petanque - Maciej Kiepsch,  który czuwał  nad prawidłowością przebiegu rozgrywek.Turniej przebiegał w koleżeńskiej, sportowej atmosferze, trwał około 5 godzin.

Pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny z UTW z Leszna:

I miejsce – Wanda Lewandowicz, Krystyna Ratajczak

II miejsce – Maria i Henryk Skórzewscy

III miejsce - Janusz Michalski, Andrzej Pawlicki.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju za udział i sportowe zaangażowanie. 

zdjęcia podczas Turnieju wykonała Zofia Kaczmarek

 

          W piątek 20.04.18 na leszczyńskim bulodromie " Linum " rozegrano II Towarzyski Turniej Petanque AKTYWNY SENIOR.

Do rywalizacji stanęło ogółem 12 drużyn, tj.  24 zawodników z pięciu organizacji senioralnych. Naszą sekcję UTW, reprezentowało pięć drużyn - dubletów. 

III Towarzyski Turniej Petanque AKTYWNY SENIOR 

W piątek 7.06.2019r na Leszczyńskim Bulodromie odbył się III Towarzyski Turniej Petanque AKTYWNY SENIOR. 

Do rozgrywek przystąpiły 24 osoby tj. 12 dubletów - 6 z PZEiR Święciechowa i 6 z UTW Leszno.