Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
04.05.21 - 8:36 luska: Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Osieckiej odbędzie się pogrzeb naszej Koleżanki Teresy Zimnoch. Teresa Zimnoch była naszą Słuchaczką od 2001 roku a jej syn Pan Marek Zimnoch jest wieloletnim instruktorem Sekcji Strzeleckiej działającej w naszym UTW. Myślami jesteśmy z bliskimi Pani Teresy i składamy serdeczne wyrazy współczucia. Zarząd UTW.
04.05.21 - 6:53 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji strzeleckiej przygotowała Lena Nowakowska
03.04.21 - 8:45 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji brydża sportowego przygotowała Beata Kapała.
30.03.21 - 20:40 ElaD: Odeszli nagle, niespodziewanie, Ewa Włodarska - wieloletni członek Rady Słuchaczy i starosta Chóru UTW do 2011r. oraz Piotr Kaczmarek osoba nietuzinkowa, wykładowca, instruktor, brydżysta. Rozstania ostateczne są smutne i trudne ale WY pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. Serdecznymi myślami i wyrazami współczucia łączymy się z rodzinami zmarłych. Rada Słuchaczy UTW.
09.03.21 - 8:09 ElaD: Ze smutkiem żegnamy naszą koleżankę Ewę Machoy. Ewa była ciepłą, sympatyczną osobą o szerokich horyzontach, miała wiele zainteresowań i starała się ciągle pogłębiać swoją wiedzę. Rodzinie składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Rada Słuchaczy UTW.
08.03.21 - 18:46 tercia1: Ponownie na stronie mokleszno.com.pl Hanna Kuberkiewicz prezentuje sposób wykonania KURCZAKÓW. Zapraszam koleżanki Sekcji Rękodzieła oraz wszystkie zainteresowane osoby z poza sekcji.Teresa Skrzypczak
08.03.21 - 18:42 tercia1: Na stronie moklesznp.com.pl ukazała się kolejna propozycja Sekcji Rękodzieła pt .Kurczaczki.
28.02.21 - 11:08 BasKa: Banery przypominające działalność sekcji tanecznej przygotowała starosta tej sekcji Mariola Pietek. Banery przypominające działalność poszczególnych sekcji znajdują się w Galerii Sekcji Artystycznych
22.02.21 - 12:08 tercia1: Witam.Wszystkie sprawne mniej lub więcej rączki zapraszam ponownie na stronę www.mokleszno.com.pl .Kolejna prezentacja Rękodzieła to wiosenne kwiaty.T.Skrzypczak
01.02.21 - 15:34 tercia1: Serdecznie witam koleżanki Sekcji Rękodzieła i nie tylko. Instruktor Hania Kuberkiewicz na www. mokleszno.com.pl przedstawia kolejną propozycję wykonania płaskiej bransoletki koralikowej .Zachęcam i życzę dobrej zabawy.Starosta Sekcji T.Skrzypczak
16.01.21 - 10:28 BasKa: Jeśli chcesz dłużej obejrzeć dany baner to kliknij na niego. Wszystkie banery znajdziesz w Galerii sekcji artystycznych.
19.06.20 - 17:02 BasKa: Banery promujące zdrowie w dobie Covid-19 przygotowała Iwona Radel

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

   

   FilowieW sobotę 24.06.2017r na zaproszenie UTW w Górze Śląskiej braliśmy udział w IV Turnieju Boule o Puchar Burmistrza Góry.   W turnieju tym z naszej sekcji petanque brało udział 10 osób, 5 dubletów. Zmagania trwały ponad 6 godzin, a w końcowej klasyfikacji jedna z naszych drużyn w składzie Grażyna Fil i Kazimierz Fil uplasowała się na II miejscu. Turniej przebiegał w bardzo miłej i sportowej atmosferze.         W oficjalnym otwarciu udział  wzięli: Burmistrz Góry, Dyrektor OKF, Dyrektor Domu Kultury. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Prezes naszego UTW - Maria Zielony, która uczestniczyła w podsumowaniu turnieju.

 

zdjęcia Zofia Kaczmarek

Barbara Szarszewska dekadę temu została wiceprezesem naszego UTW. Uzupełnia i realizuje przedsięwzięcia, które Zarząd i Pani Prezes jej powierzyli. Organizuje pracę biura, Klubu Olimpijskiego, sekcji sportowych i jest administratorem naszej witryny. Reprezentuje nas na forum społecznym.

Basiu! Z okazji jubileuszu gratulujemy Ci tak wielu osiągnięć w pracy społecznej. Składamy wyrazy podziękowania za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz seniorów. Życzymy wytrwałości w wypełnianiu  tak rozlicznych obowiązków. Niech kolejne lata upływają Ci w poczuciu spełnienia, a dalsza praca niech będzie źródłem satysfakcji.

Studenci UTW w Lesznie

10 lat mija od powierzenia Marii Zielony funkcji prezesa leszczyńskiego UTW.

Od tego momentu stała się Ona dobrym duchem naszego Uniwersytetu. Dzięki Jej zamiłowaniu do podróży poznajemy Polskę i świat. Z Jej inicjatywy powstało wiele przedsięwzięć, dzięki którym możemy rozwijać nasze pasje. Ona reprezentuje nas na forum społecznym.

Mario! Z okazji jubileuszu gratulujemy Ci tak wielu osiągnięć na niwie społecznej. Pragniemy złożyć wyrazy podziękowania za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz seniorów. Życzymy wytrwałości w wypełnianiu  tak rozlicznych obowiązków. Niech kolejne lata upływają Ci w poczuciu spełnienia, a dalsza praca niech będzie źródłem satysfakcji.

Studenci UTW w Lesznie.

29-05-2009 Informacja o wybraniu Marii Zielony na Prezes naszego UTW - na naszej starej witrynie

 

Z okazji Święta 3 Maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się uroczystość wręczenia tytułów Honorowego Obywatela Leszna i Zasłużonych dla Miasta Leszna. Prezydent przyznał też nagrody i wyróżnienia osobom wyróżniającym się aktywnością i działalnością na rzecz miasta. 

Wśród nich była tez nasza koleżanka Elżbieta Dyzert - przewodniczaca Rady Słuchaczy UTW, która jest także członkiem Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Leszna.

Serdecznie gratulujemy Ci Elu wyróżnienia.

W dniu 5 kwietnia 2019 r odbyło się spotkanie administratorów i osób, które archiwizują niektóre sekcje i wydarzenia ze starej witryny z prezes UTW Marią Zielony i p. Primel, która tworzy nową witrynę.

ASOS2014 20W dniach 11do 13 września br. członkowie chóru i sekcji poetycko - teatralnej UTW uczestniczyli w warsztatach w Miliczu. Chórzyści z p.dyrygent Anią Śródą doskonalili znane już utwory oraz przygotowywali repertuar na inaugurację nowego roku akademickiego2015/2016.

  Sekcja poetycko - teatralna pod kierunkiem p.Kasi Kaczmarek ustaliła główne zadania na nowy rok akademicki.

     Pracowała nad spektaklem "Przypowieść o Drzewie ",  który zostanie  9 września br. zaprezentowany słuchaczom UTW oraz szerszej publiczności wraz ze spektaklem  "Wspomnienia  z życia Karola Wojtyły -  Papieża" w MOK-u w Lesznie o godz. 17.

    W sobotę 12 września przedstawiliśmy w kościele w Miliczu program słowno muzyczny o życiu papieża św. Jana Pawła II. 

           Po zajęciach odwiedziliśmy imprezy związane z "Milickimi dniami  karpia "  i  podziwialiśmy obrzędy dożynkowe.

 Na warsztatach w Miliczu spędziliśmy czas pracowicie i ciekawie .

                                          

                                                  Jadwiga Mendyka

Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020