UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona utw.leszno.pl wykorzystuje pliki cookies (polskie tłumaczenie to: ciasteczka). Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plikƒƒƒƒƒƒoƒƒƒƒƒƒw cookies w celu zapewnienia Ci wygody w czasie przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposƒƒƒƒƒƒƒƒ‚oƒƒƒƒb z nich korzystamy na podstronie polityki prywatności. W dowolnej chwili masz możliwość zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.

Wiersze Stanisława Woźniczaka

Stanisław Woźniczak -

współzałożyciel naszego Stowarzyszenia w 1998 r. Po zakończeniu pracy zawodowej wstapił do UTW w 2011 r. Pełnił funkcję wiceprezesa naszego Stowarzyszenia do stycznia 2016 r. Zajmował się przede wszystkim organizacją wykładów. Niektóre wykłady (i wykładowcy) zainspirowali Go do zapisania swoich spostrzeżen i przemyśleń w postaci rymowanej.   Współpracował też z najmłodszymi - przedszkolakami, dla których przygotował wiele ciekawych spotkań ekologicznych, wykorzystując na nich własne wiersze i scenariusze zajęć. W 2015/16 pod Jego kierunkiem prowadzono dla przedszkolaków zajęcia ekologiczne, dzięki którym nasz Uniwersytet został laureatem konkursu "Bioróżnorodność to także my".

 

marzec 2017 Wiersze dla dzieci (Festyn międzypokoleniowy w przedszkolu ZIELONY ŚWIAT pn. „Od bioróżnorodności do zdrowej żywności)

Wierszyki dla przedszkolaków

 

 

2018  UTW Leszno   globbers joomla templates