Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
18.02.20 - 15:01 ElaD: Dziękuję za kondolencje i wsparcie,które dodaje sił i wiarę, że dobrze być z Wami.
18.02.20 - 12:29 hanrat: UWAGA!!! Od dnia 24 lutego wznawiamy gimnastykę w poniedziałki w PWST - godz. 14.Do zobaczenia.
13.11.19 - 9:29 marpiet: Sekcja taneczna - w czwartki zmiana godziny zajęć z 15 na 16.

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

 Prosimy Słuchaczy UTW o wpłacanie składki ubezpieczeniowej NW na okres obejmujący od  1 marca 2020 do 28.02.2021r. Składkę można opłacić w kasie na ul. Łaziebnej 14  lub na konto bankowe UTW.

W gazecie ABC z dnia 12 lutego 2020 r. ukazał się dodatek Aktywny Senior redagowany przez nasze koleżanki: Marię Zielony, Krystynę ŚwigońElżbietę Hejnowicz-Wojciechowską i Grażynę Wilkońską przy współpracy Elżbiety Curyk-Sierszulskiej z gazety ABC

Zapraszamy do lektury

Koleżance Elżbiecie Dyzert - Przewodniczącej Rady Słuchaczy składamy wyrazy współczucia z powodu śmierci Męża.

Zarząd, Rada Słuchaczy i cała społeczność UTW w Lesznie.

Proponujemy Sekcjom  działającym  w UTW zaprezentowanie swojej działalności na organizowanych cyklicznie "Spotkaniach przy kawie". Do dyspozycji są dwa terminy 3 marca 2020 i 5 maja 2020 o godzinie 17:00 w Lochach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie. Sekcje  zainteresowane  propozycją prosimy o kontakt do dnia 20 lutego 2020r.

Koncert o nazwie "Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni" odbędzie się 6 marca 2020 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Bilety w cenie 65 zł do nabycia na: KupBilecik.pl oraz https://bilety-mok-leszno.pl/

Składam serdeczne podziękowania za wkład pracy w urządzenie i przygotowanie do otwarcia Klubu Aktywnego Seniora następującym osobom:

Barbarze Szarszewskiej i Andrzejowi Pawlickiemu za koordynację prac i zakupów związanych z wyposażeniem „Klubu” oraz Lauretcie Pieczyńskiej, Janinie Piotrowiak, Marii Bukowskiej – Malczewskiej, Ewie Topczewskiej, Zofii Kaczmarek, Zofii Szablewskiej, Józefowi Szablewskiemu, Markowi Stróżyckiemu, Kazimierzowi Kielarowi, Andrzejowi Zielony za pozostałe, niezbędne prace.

Prezes Zarządu -  Maria Zielony

W dniu dzisiejszym został otwarty nasz klub Aktywnego Seniora, 

Serdecznie zapraszamy  wszystkich Słuchaczy na "Spotkanie przy kawie" z Sekcją Literacką UTW. " które odbędzie się  w Lochach (Biblioteka)ul. B. Chrobrego 3, w dniu 4 lutego 2020 r. o godzinie 17:00. 
Tematem przewodnim  będzie spacer wspomnieniowy o Lesznie, dawnych zabytkach i ważnych wydarzeniach leszczyńskich. Spotkanie będzie niezwykle interesujące, przebiegające  w  nastrojach  wesołym   i poważnym. Serdecznie zapraszamy do udziału.  

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym badaniu dotyczącym oceny sposobu żywienia kobiet w okresie okołomenopauzalnym i po menopauzie.
Projekt realizowany jest przez Instytut Żywienia Człowieka i Dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Zapisy przyjmuje kol. Halina Leonarczyk tel. 697 131 800.

00aW dniu 23 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się turniej brydża sportowego z okazji 100-lecia odzyskania przez Leszno niepodległości. Turniej otworzyły Maria Zielony i Barbara Szarszewska- prezes i wiceprezes UTW w Lesznie w towarzystwie wiceprezydenta Leszna  Piotra Jóżwiaka i dyrektor SP p.  Honoraty Hyżyk. Wzięli w nim udział brydżyści zarówno z UTW jak i niezrzeszeni mieszkańcy Leszna.