UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona utw.leszno.pl wykorzystuje pliki cookies (polskie tłumaczenie to: ciasteczka). Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plikƒƒƒƒƒƒoƒƒƒƒƒƒw cookies w celu zapewnienia Ci wygody w czasie przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposƒƒƒƒƒƒƒƒ‚oƒƒƒƒb z nich korzystamy na podstronie polityki prywatności. W dowolnej chwili masz możliwość zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.

image1 image2 image3 image4

Losowa fotografia

 

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
24-4-19 halina: Dzisiaj,środa 24.04 nie ma gimnastyki w PWSZ.Następne zajęcia 8 maja 2019.
23-4-19 Czesia: 23-04-2019 nie ma aerobiku. :) :)
21-4-19 marpiet: Sekcja taneczna we wtorek 23 kwietnia nie ma zajęć.Spotykamy się w czwartek.Mariola
15-4-19 Czesia: Pozdrawiam grupę i życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt. :) :)
15-4-19 Czesia: Witam! Grupa kijkowa spotyka się od początku maja koło WKU o godz. 9. Zapraszam.
15-4-19 Czesia: Witam! Zajęcia z brydża dla początkujących w najbliższą środę nie odbędą się. Pozdrawiam i życzę Zdrowych, Szczęśliwych Świąt. :) :)
15-4-19 BasKa: W środę 17 kwietnia zajęcia sekcji prezentacji P. Kaczmarka nie odbędą się. Następne zajęcia: w środę 24 kwietnia o zwykłej porze
13-4-19 Dobmar: 16 kwietnia (wtorek) zapraszam na spacer po Starówce Leszczyńskiej. Zbiórka o 11.00 na Placu Kościuszki (mostek).
13-4-19 hanrat: UWAGA! Ze względu na pogodę rowerówka z Kamilem(15.4.)odwołana.Zajęcia będą na sali o 14,15 w PWSZ.
6-4-19 Ewatop1: Najbliższe zajęcia sekcji brydża odbędą się 25,o4,br tj pierwszy czwartek po Wielkanocy. Miłych Świąt - Starosta
22-10-18 BasKa: Nowych użytkowników naszej witryny (członków UTW w Lesznie) rejestruje administrator B. Kaczmarek e-mail: b.kaczmarek@utw.leszno.pl . Pisząc podaj jaki chcesz mieć login i hasło
14-10-18 Zofia: Zajęcia sekcji petanque odbywaja się w srody, godz 15,00, piatki 9,30. Zapraszamy !
5-10-18 Czesia: Witam! Grupa kijkowa spotyka się od najbliższej środy koło WKU o godz. 9.30. Zapraszam :) :)
4-10-18 grwilk: Zmiana-marsz z kijkami-grupa początkująca zbiórka o godz 9.30 na terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa .Zapraszam G.Wilkońska

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Petanque - 22.09.2018r.

W sobotę 22.09.2018r na leszczyńskim bulodromie odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych i Seniorów w petanque. W turnieju uczestniczyło ponad 80 zawodników nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale również z Katowic, Wałbrzycha, Żywca, Jedliny Zdrój i Góry Śląskiej.  Leszczyńskie UTW – sekcję petanque, reprezentowało 15 osób, tj. 5 drużyn 3 osobowych.

 Turniej miał charakter integracyjny osób w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej ale również ze wskazaniem uczczenia 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Swoją obecnością zaszczycili nas :  z-ca Departamentu Edukacji i Nauki – Czesław Kruczek, Prezydent Miasta Leszna – Łukasz Borowiak, dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, Prezes Klubu Petanque Leszczynko oraz Prezes naszego UTW – Maria Zielony. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Wszyscy zawodnicy w biało – czerwonych barwach rywalizowali ponad 6 godzin a nad poprawnością przebiegu turnieju czuwał arbiter Polskiej Federacji Petanque. W ogólnej punktacji :  I miejsce zdobyła drużyna Żywiecko – Leszczyńska , natomiast II miejsce zdobyła nasza drużyna UTW w składzie – Alicja BOROWICZ, Zofia KACZMAREK, Krystyna RATAJCZAK, miejsce III zdobyła drużyna z Jedliny k. Wałbrzycha. Ponadto na miejscu punktowanym w pierwszej dziesiątce znalazła się kolejna nasza drużyna w składzie : Felicja Kozłowska, Stanisława Matysiak i Janusz Michalski . Wszystkim startującym w turnieju dziękuję za sportową postawę i gratuluję !

 

Starosta Sekcji Petanque

Zofia Kaczmarek

 

2019  UTW Leszno   globbers joomla templates