UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona utw.leszno.pl wykorzystuje pliki cookies (polskie tłumaczenie to: ciasteczka). Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plikƒƒƒƒƒƒoƒƒƒƒƒƒw cookies w celu zapewnienia Ci wygody w czasie przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposƒƒƒƒƒƒƒƒ‚oƒƒƒƒb z nich korzystamy na podstronie polityki prywatności. W dowolnej chwili masz możliwość zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.

image1 image2 image3 image4

Losowa fotografia

 

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
17-10-18 staszic: Jutro tj. 18 października rówerówka nie odbędzie się. Przepraszamy :(
17-10-18 staszic: Z uwagi na warsztaty brydżowe w Zaniemyślu - zajęcia w szkole nr.2 dla pozostałych członków sekcji nie odbędą się. Starosta
17-10-18 marpiet: Uwaga-sekcja taneczna.Jutro 18-go października, czwartek, nie ma zajęć.Sala jest zajęta.Mariola
15-10-18 TILIA-LILIA: 16 i 23.x. AEROBIK będzie w KLUBIE OBOK
14-10-18 Zofia: Zajęcia sekcji petanque odbywaja się w srody, godz 15,00, piatki 9,30. Zapraszamy !
5-10-18 Czesia: Witam! Grupa kijkowa spotyka się od najbliższej środy koło WKU o godz. 9.30. Zapraszam :) :)
5-10-18 MariaSk: Sekcja bowlingowa rozpoczyna zajęcia 10 października o godz. 10:30 w Klubie Bowlingowym-ul. Niepodległości. Zapraszamy wszystkich chętnych
4-10-18 grwilk: Zmiana-marsz z kijkami-grupa początkująca zbiórka o godz 9.30 na terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa .Zapraszam G.Wilkońska

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Petanque - 22.09.2018r.

W sobotę 22.09.2018r na leszczyńskim bulodromie odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych i Seniorów w petanque. W turnieju uczestniczyło ponad 80 zawodników nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale również z Katowic, Wałbrzycha, Żywca, Jedliny Zdrój i Góry Śląskiej.  Leszczyńskie UTW – sekcję petanque, reprezentowało 15 osób, tj. 5 drużyn 3 osobowych.

 Turniej miał charakter integracyjny osób w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej ale również ze wskazaniem uczczenia 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Swoją obecnością zaszczycili nas :  z-ca Departamentu Edukacji i Nauki – Czesław Kruczek, Prezydent Miasta Leszna – Łukasz Borowiak, dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, Prezes Klubu Petanque Leszczynko oraz Prezes naszego UTW – Maria Zielony. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Wszyscy zawodnicy w biało – czerwonych barwach rywalizowali ponad 6 godzin a nad poprawnością przebiegu turnieju czuwał arbiter Polskiej Federacji Petanque. W ogólnej punktacji :  I miejsce zdobyła drużyna Żywiecko – Leszczyńska , natomiast II miejsce zdobyła nasza drużyna UTW w składzie – Alicja BOROWICZ, Zofia KACZMAREK, Krystyna RATAJCZAK, miejsce III zdobyła drużyna z Jedliny k. Wałbrzycha. Ponadto na miejscu punktowanym w pierwszej dziesiątce znalazła się kolejna nasza drużyna w składzie : Felicja Kozłowska, Stanisława Matysiak i Janusz Michalski . Wszystkim startującym w turnieju dziękuję za sportową postawę i gratuluję !

 

Starosta Sekcji Petanque

Zofia Kaczmarek

 

2018  UTW Leszno   globbers joomla templates