UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona utw.leszno.pl wykorzystuje pliki cookies (polskie tłumaczenie to: ciasteczka). Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plikƒƒƒƒƒƒoƒƒƒƒƒƒw cookies w celu zapewnienia Ci wygody w czasie przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej na temat cookies oraz w jaki sposƒƒƒƒƒƒƒƒ‚oƒƒƒƒb z nich korzystamy na podstronie polityki prywatności. W dowolnej chwili masz możliwość zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.

image1 image2 image3 image4

Losowa fotografia

 

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
13-12-18 marpiet: Sekcja taneczna ostatnie zajęcia w tym roku wyjątkowo w poniedziałek 17 grudnia o godz.15 30 w Gronowie w sali MOK. Następne zajęcia 3 stycznia w czwartek o godz. 15 30 w sali MOK w Lesznie. Mariola
3-12-18 marpiet: Sekcja taneczna nie ma zajęć w czwartek 6 grudnia.Mariola
3-12-18 TILIA-LILIA: Jutro aerobik w Klubie Obok.Zapraszam.
30-11-18 BasKa: Chcesz mieć prezentację Beaty (o Bałkanach z Klubu Podróżnika) - zostaw w biurze pendrive (bez wirusów!!!) w podpisanej kopercie. Nagramy.
26-11-18 Czesia: Zajęcia "brydż dla początkujących" odbędą się zgodnie z planem tj. w środę o godz. 13-tej. Pozdrawiam Cz. :)
12-11-18 Ewatop1: Zosiu - bardzo dziękuję za pomoc, szczególnie za piękną dekorację barku kawowego w czasie Turnieju Brydżowego z okazji Święta Niepodległości.starosta.
5-11-18 Janka: Zbliża się czas pisania projektów o wsparcie finansowe zadań planowanych do realizacji w 2019r. Jeśli chce ktoś nam pomóc to zapraszamy do naszego grona. Mój tel.605078978
22-10-18 BasKa: Nowych użytkowników naszej witryny (członków UTW w Lesznie) rejestruje administrator B. Kaczmarek e-mail: b.kaczmarek@utw.leszno.pl
14-10-18 Zofia: Zajęcia sekcji petanque odbywaja się w srody, godz 15,00, piatki 9,30. Zapraszamy !
5-10-18 Czesia: Witam! Grupa kijkowa spotyka się od najbliższej środy koło WKU o godz. 9.30. Zapraszam :) :)
4-10-18 grwilk: Zmiana-marsz z kijkami-grupa początkująca zbiórka o godz 9.30 na terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa .Zapraszam G.Wilkońska

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Petanque - 22.09.2018r.

W sobotę 22.09.2018r na leszczyńskim bulodromie odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych i Seniorów w petanque. W turnieju uczestniczyło ponad 80 zawodników nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale również z Katowic, Wałbrzycha, Żywca, Jedliny Zdrój i Góry Śląskiej.  Leszczyńskie UTW – sekcję petanque, reprezentowało 15 osób, tj. 5 drużyn 3 osobowych.

 Turniej miał charakter integracyjny osób w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej ale również ze wskazaniem uczczenia 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Swoją obecnością zaszczycili nas :  z-ca Departamentu Edukacji i Nauki – Czesław Kruczek, Prezydent Miasta Leszna – Łukasz Borowiak, dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, Prezes Klubu Petanque Leszczynko oraz Prezes naszego UTW – Maria Zielony. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Wszyscy zawodnicy w biało – czerwonych barwach rywalizowali ponad 6 godzin a nad poprawnością przebiegu turnieju czuwał arbiter Polskiej Federacji Petanque. W ogólnej punktacji :  I miejsce zdobyła drużyna Żywiecko – Leszczyńska , natomiast II miejsce zdobyła nasza drużyna UTW w składzie – Alicja BOROWICZ, Zofia KACZMAREK, Krystyna RATAJCZAK, miejsce III zdobyła drużyna z Jedliny k. Wałbrzycha. Ponadto na miejscu punktowanym w pierwszej dziesiątce znalazła się kolejna nasza drużyna w składzie : Felicja Kozłowska, Stanisława Matysiak i Janusz Michalski . Wszystkim startującym w turnieju dziękuję za sportową postawę i gratuluję !

 

Starosta Sekcji Petanque

Zofia Kaczmarek

 

2018  UTW Leszno   globbers joomla templates