Logowanie

Moderator: Barbara Kaczmarek e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadząca: Katarzyna Kaczmarek                                                                         Starosta: Irena Miler     

KaczmarekKatarzyna

   Miler Irena1

Już na zdjęciach widać chyba, że nasza grupa nie zawsze zachowuje się konwencjonalnie. A co tam! Artystom – choćby amatorom – „wypada robić prawie wszystko”.  A czym się zajmujemy? No więc w skrócie: czytamy, recytujemy, ćwiczymy dykcję i pamięć, piszemy scenariusze i wiersze, szyjemy lalki, robimy kostiumy i rekwizyty, ćwiczymy ruch sceniczny, bawimy się w teatr cieni, czytamy bajki maluchom, śpiewamy, tańczymy, wygłupiamy się, świętujemy swoje imieniny, pomagamy sobie, wspieramy się w trudnych chwilach, jeździmy na wycieczki, robimy spektakle. Ups… chyba ten skrót mi nie wyszedł.

Nie ma się co zastanawiać, atmosfera jest fajna, każdy znajdzie tu coś dla siebie, zaprezentuje to, co umie najlepiej, poprawi to, co nie zawsze wychodzi.
 
Zapraszam.
 
Kasia Kaczmarek
 

Od dnia 6 maja 2016 r. RELACJE i GALERIA znajdujące się w tym serwisie są dostępne tylko dla zarejestrowanych członków UTW w Lesznie po zalogowaniu.archiwum