Logowanie

Shoutbox

Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat
13.11.19 - 20:07 RomanB: w czwartek chętnie zagram z kimś w brydża, bo nie będę miał pary
13.11.19 - 16:49 TILIA-LILIA: Do końca roku AEROBIK będzie w KLUBIE OBOK.Zapraszam
13.11.19 - 12:39 kaczmaba: Jutro tj.14-11-2019 gimnastyka w wodzie ne odbędzie się ze względu na chorobę instruktorki. Starosta Lucyna Nowakowska
13.11.19 - 9:29 marpiet: Sekcja taneczna - w czwartki zmiana godziny zajęć z 15 na 16.
10.11.19 - 19:39 Ewatop1: Bardzo dziękuję koleżankom -Elzbiecie Sz. Ewie K. i Stasi za pomoc w barku kawowym w czas ie trwania IX Turnieju Brydżowego w MOK w dniu 9.11.br.
08.11.19 - 8:28 Eska: Koleżance MARYSI ŁAWNICZAK składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia po śmierci męża -
06.11.19 - 14:42 Czesia: w związku z decyzją większości członków Grupy nordic walking "koło WKU" spotykamy się o godz. 9-tej!!! Pozdrawiam i do zobaczenia.:):)
01.11.19 - 21:57 hanrat: Gimnastyka w poniedziałki w PWSZ I grupa godz. 15, II grupa godz. 15,45.
30.10.19 - 9:36 MartaW: Na życzenie przypominam iż w listopadzie zajęcia sekcji strzeleckiej odbędą się 12.11. i 19.11.M
05.10.19 - 12:39 dower: Jak zwykle w poniedziałki na godz. 17 zaprasza Tadeusz

Powered by Kide Shoutbox


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

ZAJĘCIA W SEKCJACH Ruchowo-rehabilitacyjnych 2019/20 semestr I

Poniedziałek

1.     

 15:30** – 16:15

Gimnastyka adaptacyjna

dr Katarzyna Stachowiak

i studenci PWSZ

PWSZ ul. A. Mickiewicza 5, sala gimnastyczna

Wtorek

2.     

10:00 – 10:30

Aerobik

mgr Krystyna Ratajczak

MOK,
ul. B. Chrobrego 3a

Środa

3.     

13:15 **– 14:00

Rehabilitacja w PWSZ – I grupa

Studenci pod kierunkiem

dr Katarzyna Stachowiak

PWSZ ul. A. Mickiewicza 5, sala gimnastyczna

4.     

14:15**- 15:00

Rehabilitacja w PWSZ – II grupa

Studenci pod kierunkiem

dr Katarzyna Stachowiak

PWSZ ul. A. Mickiewicza 5, sala gimnastyczna

Czwartek

5.     

14:30-15:15

Gimnastyka korekcyjna w wodzie

Instruktor

Bożena Kaźmierczak

Środowiskowa Pływalnia Eduk., ul. Jana Pawła II

6.     

14:00-15:00

Joga – grupa  „1”

mgr Jolanta Pańczak

Salka w Hali Trapez

7.     

15:00-16:00

Joga – grupa  „2”

mgr Jolanta Pańczak

Salka w Hali Trapez

8.     

16:30-17:30

Joga – grupa  „3”

mgr Jolanta Pańczak

Sala gimnastyczna,

Szk. Podst. nr 13